Belka
Wtorek, 18 Grudnia 2018   imieniny: Laura, Bogusław, Gracjan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani

Data dodania: 2018-05-18
Kategoria: Praca » Dam pracę
 
Miejsce pracy: Bystrzyca Kłodzka, Stawka minimalna: 2100.00 PLN
Zakres obowiązków: Przygotowywanie ofert przetargowych (zagadnienia zw. z Prawem Zamówień Publicznych + organizowanie zabezpieczeń: wadialnych, należnego wykonania robót i właściwego usunięcia wad i usterek) . Wystawianie faktur. Prowadzenie rejestrów np. umów o roboty budowlane, korespondencji itp. Prowadzenie rejestru kart odzieży BHP pracowników budowlanych oraz zakup dla nich odzieży roboczej. Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz DTR narzędzi i urządzeń budowlanych. Prowadzenie kart serwisowych sprzętów budowlanych i samochodów firmowych. Tworzenie teczek gwarancyjnych po zakończonych budowach oraz prowadzenie ewidencji ich ważności. Przygotowywanie umów dla klientów oraz podwykonawców. Rozliczanie zużycia materiałów budowlanych wg norm na poszczególnych budowach.

Pełna treść ogłoszenia na: pup.klodzko.pl/oferta/11102/pozostali-pracownicy-obslugi-biura-gdzie-indziej-niesklasyfikowani
Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku, Źródło ogłoszenia: pup.klodzko.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
kłodzki

Powiat kłodzki – powiat w województwie dolnośląskim, jego siedzibą jest miasto Kłodzko. Jest drugim powiatem na Dolnym Śląsku pod względem liczby ludności. Gminy, jakie wchodzą w jego skład to: Duszniki-Zdrój, Kłodzko (gmina miejska), Kudowa-Zdrój, Nowa Ruda, Polanica-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Lądek-Zdrój, Międzylesie, Radków, Stronie Śląskie, Szczytna, Kłodzko (gmina wiejska), Lewin Kłodzki i Nowa Ruda.

Tereny powiatu obfitują w atrakcje turystyczne. Wśród tych przyrodniczych z pewnością należy wymienić: 21 metrowy Wodospad Wieliczki, rezerwat „Torfowisko pod Zieleńcem”, Skalne Grzyby, a także liczne zabytki z dziedziny architektury, techniki, militariów i te o charakterze sakralnym. Wiele z tego zobaczyć można w muzeach, a tych jest zatrzęsienie na ziemiach powiatu kłodzkiego. Jako że zachodnią i wschodnią część powiatu stanowią Sudety - odpowiednio Środkowe i Wschodnie - to swój czas świetnie spędzą tu zarówno miłośnicy górskich wędrówek, jak i zimowego szaleństwa, a gdy przydarzy się kontuzja, będzie możliwość skorzystania z usług uzdrowisk. Tych w powiecie jest pięć: Długopole-Zdrój, Park Zdrojowy z Dworkiem Chopina w Dusznikach-Zdroju, Park Zdrojowy i pijalnia wód mineralnych w Kudowie-Zdroju, Uzdrowisko Lądek-Zdrój, Park Zdrojowy z Pijalnią wód mineralnych w Polanicy-Zdroju.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola