Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szpital w Kłodzku otrzymał nowy ambulans (ZDJĘCIA)

Data publikacji: 2018-10-13, Data modyfikacji: 2018-10-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Prawie 355 tysięcy złotych kosztował nowy ambulans, który wczoraj uroczyście został przekazany Zespołowi Opieki Zdrowotnej w Kłodzku. Większość z tych środków zostało przekazanych przez Urząd Wojewódzki, który dofinansował tę inwestycję kwotą 350 tysięcy złotych. Przekazania dokonali osobiście: Minister Zdrowia - Łukasz Szumowski , szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. - Michał Dworczyk oraz Wojewoda Dolnośląski - Paweł Hreniak. Symbolicznie pojazd odebrała Dyrektor Kłodzkiego Zespołu Opieki Zdrowotnej - Jadwiga Radziejewska.W wydarzeniu brali udział także: Michał Piszko- burmistrz Kłodzka, Maciej Awiżeń -Starosta Kłodzki i Dariusz Kłonowski - Przewodniczący Rady Powiatu.

Pełna treść wiadomości na: klodzko.naszemiasto.pl/artykul/szpital-w-klodzku-otrzymal-nowy-ambulans-zdjecia,4838820,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  kłodzki

  Powiat kłodzki – powiat w województwie dolnośląskim, jego siedzibą jest miasto Kłodzko. Jest drugim powiatem na Dolnym Śląsku pod względem liczby ludności. Gminy, jakie wchodzą w jego skład to: Duszniki-Zdrój, Kłodzko (gmina miejska), Kudowa-Zdrój, Nowa Ruda, Polanica-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Lądek-Zdrój, Międzylesie, Radków, Stronie Śląskie, Szczytna, Kłodzko (gmina wiejska), Lewin Kłodzki i Nowa Ruda.

  Tereny powiatu obfitują w atrakcje turystyczne. Wśród tych przyrodniczych z pewnością należy wymienić: 21 metrowy Wodospad Wieliczki, rezerwat „Torfowisko pod Zieleńcem”, Skalne Grzyby, a także liczne zabytki z dziedziny architektury, techniki, militariów i te o charakterze sakralnym. Wiele z tego zobaczyć można w muzeach, a tych jest zatrzęsienie na ziemiach powiatu kłodzkiego. Jako że zachodnią i wschodnią część powiatu stanowią Sudety - odpowiednio Środkowe i Wschodnie - to swój czas świetnie spędzą tu zarówno miłośnicy górskich wędrówek, jak i zimowego szaleństwa, a gdy przydarzy się kontuzja, będzie możliwość skorzystania z usług uzdrowisk. Tych w powiecie jest pięć: Długopole-Zdrój, Park Zdrojowy z Dworkiem Chopina w Dusznikach-Zdroju, Park Zdrojowy i pijalnia wód mineralnych w Kudowie-Zdroju, Uzdrowisko Lądek-Zdrój, Park Zdrojowy z Pijalnią wód mineralnych w Polanicy-Zdroju.   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola