Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

KŁODZKO I DEZINFORMACJA NA DWORU PKS - ROZKŁAD NIEAKTUALNY W GABLOCIE

 
Po raz Pierwszy znalazłem się w Kłodzku i jak się pózniej okazało nadaremnie czekałem na autobus z Rozkladu Jazdy umiszconego w Gablocie.Autobus nie przyjachał , bo Rozkład Jazdy , jak się pózniej okazło obowiązywał tylo 2017 roku!A gdzie jest na ten rok TEGO NIE WIE NIKT!?Brawo PKK w Klodzku.Postoju taxówek też nie było widać , bo jest schowany za stacją paliwową?Jka mi powoiedzia szofer taksówki PKS nie che wpuszcząć taxi na teren Dworca dzierżawionego od Miasta!?Firma BESKID też nie może wjwżdżać na teren DWORACA PKS i turyści muszą szukać jej przytanku w KŁODZKU! Co na to Władze KŁODZKA? TO JEST POLSKA WŁAŚNIE? W efekcie końcowym moja podróż z Gdanska do LĄDKA ZDRÓJ TRWAŁA od 7.30 do 22.30 i musialem wziąc taxksówką z Kłodzka do Lądka Zdrój za ...tylko 100 zł! Pomorska TELEWIZJA NARODOWA red.Sławomir ZIembiński neon24.pl

 


POMORSKA TELEWIZJA NARODOWA
 
Data pliku video: 2018-04-21, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  kłodzki

  Powiat kłodzki – powiat w województwie dolnośląskim, jego siedzibą jest miasto Kłodzko. Jest drugim powiatem na Dolnym Śląsku pod względem liczby ludności. Gminy, jakie wchodzą w jego skład to: Duszniki-Zdrój, Kłodzko (gmina miejska), Kudowa-Zdrój, Nowa Ruda, Polanica-Zdrój, Bystrzyca Kłodzka, Lądek-Zdrój, Międzylesie, Radków, Stronie Śląskie, Szczytna, Kłodzko (gmina wiejska), Lewin Kłodzki i Nowa Ruda.

  Tereny powiatu obfitują w atrakcje turystyczne. Wśród tych przyrodniczych z pewnością należy wymienić: 21 metrowy Wodospad Wieliczki, rezerwat „Torfowisko pod Zieleńcem”, Skalne Grzyby, a także liczne zabytki z dziedziny architektury, techniki, militariów i te o charakterze sakralnym. Wiele z tego zobaczyć można w muzeach, a tych jest zatrzęsienie na ziemiach powiatu kłodzkiego. Jako że zachodnią i wschodnią część powiatu stanowią Sudety - odpowiednio Środkowe i Wschodnie - to swój czas świetnie spędzą tu zarówno miłośnicy górskich wędrówek, jak i zimowego szaleństwa, a gdy przydarzy się kontuzja, będzie możliwość skorzystania z usług uzdrowisk. Tych w powiecie jest pięć: Długopole-Zdrój, Park Zdrojowy z Dworkiem Chopina w Dusznikach-Zdroju, Park Zdrojowy i pijalnia wód mineralnych w Kudowie-Zdroju, Uzdrowisko Lądek-Zdrój, Park Zdrojowy z Pijalnią wód mineralnych w Polanicy-Zdroju.   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola